PONUDBA ZA ČLANE SMO Bags&More ter Office&More

Vse člane SMO obveščamo, da smo sklenili dogovor o sodelovanju z podjetjem Acron d.o.o, ki zastopa trgovine:

Bags&More ter Office&More

Članom SMO nudijo

• Kupon za 20% popust. In sicer za vse šolske potrebščine, šolske torbe, nahrbtnike, razen za knjige, učbenike in delovne zvezke. Veljavnost kupona je do 1.9.2020.
  • Kupone dobite pri vašem sindikalnem zaupniku.
  • Popusti se ne seštevajo - v primeru, da ima artikel višji popust kot 20% se obračuna višji popust, se pa ne seštejeta.
  • Popust velja na vse šolske potrebščine, kot npr. barvice, zvezke, peresnice, šolske torbe, ravnila, pisala…
  • Ob nakupu šolskih potrebščin je potrebno predložiti kupon.
  • Kupon je vnovčljiv v vseh poslovalnicah office&more po Sloveniji, ob predložitvi sindikalne izkaznice SMO
  • Seznam vseh poslovalnic najdete na linku: http://officeandmore.si/stores
  • Na spletni strani www.officeandmore.si pa si lahko pogledate celotno ponudbo papirnice.

Obveščamo vas, da je rok za koriščenje ugodnosti glede prednaročila za nakup delovnih zvezkov podaljšan. Popust 5 % ob prednaročilu delovnih zvezkov lahko zdaj koristijo do 31.7. 2020. Ugodnost 20 % popusta za nakup šolskih potrebščin pa do 31. 8. 2020 (navedeno na kuponu). Prihranek bo prav gotovo marsikateri družini olajšal vstop v novo šolsko leto.
Nazadnje urejano na 1, 02.07.2020 09:12