JAMIESON VITAMINI

JAMIESON

JAMIESON VITAMINI – NISO VSI VITAMINI ENAKI!

Jamieson je že več zaporednih let s strani lekarniških farmacevtov izbran za najbolj zaupanja vredno blagovno znamko za vitamine v Sloveniji. In za to obstaja dober razlog: na hitro rastočem tržišču izstopamo zaradi naše edinstvene zaveze, da želimo potrošnikom ponuditi najčistejše, najvarnejše in najučinkovitejše naravne rešitve za zdravje, ki so na voljo.

Jamieson je vodilna družba na področju naravnih izdelkov za zdravje in v Kanadi utira pot na področju razvoja novih izdelkov. Ima izjemen seznam inovacij tako na področju formul kot tudi sistemov vnosa v telo:

• Prvi vitamini z visoko potentnostjo in učinkovitostjo
  • Družina mlečnokislinskihbakterij z gastrorezistentno oblogo, ki jih je mogoče hraniti na sobni temperaturi
  • Najmanjša in najbolj učinkovita mini tableta s kalcijem

Jamieson je zavezan k izboljševanju zdravja in dobrega počutja že vse od leta 1922 ter tako s ponosom ponuja širok nabor naravnih izdelkov za zdravje celotne družine, kot so:

• Vitamini in minerali
  • Prehranska dopolnil vključno z omega 3
  • Izdelki za boljšo prebavo in naravna dopolnila za boljši spanec
  • Vitamini za nosečnice in otroke v obdobju rasti
  • Rastlinski izvlečki in rešitve

Jamieson izdelki so poznani po vsem svetu po čistosti sestavin in učinkovitosti. V panogi izstopamo zaradi naše zaveze h kakovosti, ki jo uresničujemo z obljubo »360 Pure« in certifikatom TRU-ID*, ki zagotavljata učinkovitost, varnost in čistost izdelkov, do njihovega roka uporabnosti.

Še več informacij o Jamieson-u in vseh izdelkih, ki so na voljo v Sloveniji najdete na https://www.jamiesonvitamins.si/.

PONUDBA UGODNOSTI ZA ČLANE SINDIKATA MORS

Vsem članom Sindikata MORS ponujamo posebno ugodnost – 15% popust na redne cene vseh Jamieson izdelkov, brez omejitev skozi celotno leto.

Ugodnost velja za nakup v naši spletni trgovini https://www.carso.si/blagovne-znamke/jamieson , kjer svoj nakup opravite enostavno, varno in hitro; izdelke pa vam naši partnerji dostavijo v roku 3 delovnih dni. Dostava ob nakupu nad 30 EUR je brezplačna.

Izdelki Jamieson so v Sloveniji na voljo v (spletnih) lekarnah, specializiranih trgovinah in zgoraj omenjeni spletni trgovini, kjer so navedene redne cene priporočene maloprodajne cene za vse naštete prodajne kanale.

jamm.png

Prebrano 796 krat