Zadeva: Ponovni poziv MO in SV za izvensodno ureditev zahtevkov v zvezi z nadomestili za neizkoriščene dni tedenskega počitka na MOM
ZVEZA: Dopis SMO in SVOZ z dne 05.01.2015 predlog za sporazumno ureditev zahtevkov v zvezi z nadomestili za neizkoriščene dni tedenskega počitka

Spoštovana!
Glede na to , da je veliko število članov SMO kot tudi ostalih pripadnikov SV v tožbenem postopku zoper delodajalca za odškodnine neizkoriščenih dni tedenskega počitka na MOM.

Ponovno zahtevamo:

Da ponovno preučite možnost sklenitve poravnave oškodovanim pripadnikom SV. Oziraje se na uspeh v referenčni tožbi člana SMO na Višjem delovnem in socialnem sodišču .
Z omenjenim predlogom želimo pospešiti zaključitev postopkov in pravično odpravo storjenih krivic tako članom SMO kot tudi vsem pripadnikom SV.