Otroci članov SMO navdušeni nad karavano dobrih mož v Celju - vabljeni v Ljubljano
Danes 10.12.2014 je sindikat Ministrstva za obrambo pričel z karavano Dobrih mož, ki jo je pričel za otroke članov SMO v Celju in se bo zaključila 19.12.2014 ob 17.00 uri v Ljubljani, Športna dvorana vojašnice Edvarda Peperka v Mostah . Tako starše kot otroke, ki so se prireditve udeležili v velikem številu je izjemno navdušila predstava kulturne skupina Teater Cizamo z predstavo Verjetno najboljši cirkus .Otroci pa so se seveda tudi najbolj razveselili dobrega moža Božička in seveda daril, ki jih je sindikat SMO pripravil za njih.
Na tem mestu vse člane SMO , ki ste svoje otroke prijavili za obdarovanje ponovno pozivamo, da se zaključka karavane Dobrih mož udeležite 19.12.2014 ob 17.00 uri v Ljubljani, Športna dvorana vojašnice Edvarda Peperka v Mostah.
Z veseljem vas pričakujemo ne bo vam žal !
[custom_gallery source="media: images/bozicek/IMG_5630.jpg,images/bozicek/IMG_5637.jpg,images/bozicek/IMG_5657.jpg" link="lightbox" width="170" height="230"]
Oddajte komentar
Prepričajte se, da vnesete vse zahtevane podatke, označene z zvezdico (*). Uporaba kode HTML ni dovoljena.






