Darila za člane SMO

Spoštovane članice in člani SMO tudi letos kot vsako leto do sedaj smo za konec leta skupaj z obdarovanjem otrok članov SMO pripravili tudi darila za člane sindikata.

V zadnjih času se nam je tudi dogajalo, da nekateri člani niso sprejeli svojega darila pri sindikalnem zaupniku SMO ali pa niso vedeli, pri katerem zaupniku ga sprejeti celo zgodilo se je, da so darila iskali pri zaupniku drugega sindikata in tudi na povsem drugi lokaciji.

V izogib takšnim situacijam in poenostavitvi smo letos pripravili e – obrazec, s katerim nam boste vi sporočili, v katerem objektu MO ali SV želite dvigniti darilo mi pa vam bomo sporočili podatke zaupnika SMO, ki bo poskrbel, da vas bo darilo tudi čakalo.

Na vaš podan e- naslov vam bomo posredovali podatke zaupnika v objektu SV ali MO, ki ga boste izbrali in vas tudi obvestili kdaj boste lahko darilo prevzeli.

Kliknite da izpolnite obrazec

S prisrčnimi pozdravi, Vaš SMO