PONUDBA ZA ČLANE SMO šolske potrebščine

Vse člane SMO obveščamo, da smo sklenili dogovor o sodelovanju z podjetjem Acron d.o.o, ki zastopa trgovine Bags&More ter Office&More

Članom SMO nudijo

• Kupon za 20% popust za vse šolske potrebščine - velja do 31.8.2022, in velja za vse šolske potrebščine, šolske torbe, nahrbtnike, razen za knjige, učbenike in delovne zvezke.
  • Kupone dobite pri vašem sindikalnem zaupniku.
  • Popusti se ne seštevajo - v primeru, da ima artikel višji popust kot 20% se obračuna višji popust, se pa ne seštejeta.
  • Popust velja na vse šolske potrebščine, kot npr. barvice, zvezke, peresnice, šolske torbe, ravnila, pisala…
  • Ob nakupu šolskih potrebščin je potrebno predložiti kupon.
  • Kupon je vnovčljiv v vseh poslovalnicah office&more po Sloveniji, ob predložitvi sindikalne izkaznice SMO
  • Seznam vseh poslovalnic najdete na linku: http://officeandmore.si/stores
  • Na spletni strani officeandmore.si pa si lahko pogledate celotno ponudbo papirnice.
Prebrano 246 krat