OBVESTILO ZA ČLANE SMO SINDIKALNI IZLET NORMANDIJA

V ta namen vam pošiljam obvestilo in napovednik, da se boste lahko že malo pripravili na le tega.

Sam razpis bo pripravljen do konca meseca junija in bo takrat tudi  poslan v objavo. Prijave se bodo zbirale do zasedenosti avtobusa. Vrnitev nazaj bo z letalom. Plačilo izleta bo možno na štiri obroke. Vsi ostali pogoji bodo razvidni v razpisu. Trenutno smo še v fazi urejanja podrobnosti s Turistično agencijo Palma, ki bo tudi organizator potovanja.

NORMANDIJA

Nepozabna pokrajina na severu Francije

OBALA IZKRCANJA - MISTIČNI MONT ST. MICHEL

ODHOD:  6.oktober 2021