3. Skip to Footer

JUTRI JE DAN ZA PRAVICO PROTESTNI SHOD ! Vlada nadaljuje s podcenjujočim in ignorantskim odnosom do legitimnih zahtev javnih uslužbencev

Spoštovane članice in člani SMO, pripadniki SV, civilne osebe zaposlene v SV in MO

Dan pred pričetkom protestnega shoda in splošne stavke in v javnem sektorju Vlada nadaljuje s podcenjujočim in ignorantskim odnosom do legitimnih zahtev javnih uslužbencev in njihovih predstavnikov v koordinaciji stavkovnih odborov sindikatov javnega sektorja.

Zato vas vabimo, da se nam pridružite, jutri 24. januarja ob 12.05 na protestnem shodu, ki bo potekal pred vladno palačo v Ljubljani.

Pričetek zbiranja udeležencev protestnega shoda bo ob 11.30 uri pred DZ na Trgu republike.

Hvala za vašo udeležbo in boj za pravice zaposlenih v obrambi !

Oceni ta predmet
(1 Glasuj)